KONST / Litografier / Färglitografi 13878327
nr 1387 8327
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 387/450/II. Motivet: 42x60, yttermått inklusive ram: 60x75 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 29 mars 2021
kl 20:17:17
28/3 20:02:47
500 kr
29/3 15:56:50
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson